İyi Gelen Şeyler

Hakkımızda

Hakkımızda

Sitemiz yer alan ve yer alacak olan yazıların doğruluklarının teyit edilmiş olmasına ve güvenilir olmasına en üst düzeyde dikkat ve özen gösterilmektedir. Sitemiz de yer alan yazılar alanında uzman kişiler tarafından yazılmaktadır. Ancak özellikle sağlık konulu yazılar da siz takipçilerimizden ricamız doktorunuza danışmadan önerilen bilgileri uygulamamanızdır. Sitemiz de her gün yeni yazılara ve sizlere faydası olacağından şüphemizin olmadığı bilgi içerikli paylaşımlara yer vereceğiz. Yazılarımız öncelikli olarak sağlık ve güncel alanlarında olacak.

MİSYONUMUZ

iyigelenseyler.com ailesi olarak günümüz İnternet çağında sizlere en doğru bilgileri en hızlı ve ulaşılması en kolay şekilde web sitemizden sunuyoruz. Çünkü bilgi kirliliğin en üst safhada olduğu bu sanal alemde bir nebze de olsa doğru bilgiyi sizlere ulaştırmak istiyoruz.

VİZYONUMUZ

Sanal alemin bu eşsiz ve sınırsız dünyasında sizlere en iyi şekilde doğru bilgileri ulaştırarak, insanlık tarihinde örnek teşkil edecek bir konuma ulaşıp sizlerin ve dahi bizlerin bilgi seviyesini en üst seviyelere çıkartmak ve bu yoğun bilgi kirliliğinden her birimizi arındırmak.