İyi Gelen Şeyler

Ozon Terapisi ile Akne Tedavisi

Ozon terapisi fiyatları her ne kadar yüksek olsa da ozon terapisinin akneleri yani sivilceleri yok etme konusunda etkili olması bu uygulamanın popüler bir uygulama haline gelmesini sağlamıştır. Akneleri için ozon terapisi yaptırmayı düşünen kişiler ozon terapisi nasıl yapılır diye merak ettiklerinden dolayı sizlere bu terapinin nasıl yapıldığını anlatacağız. Ozon terapisi ile akne tedavisi nasıl yapılıyormuş gelin öğrenelim.

Her geçen sene sivilce ve öteki cilt tahribatları yüz binlerce insan oğlunu derinlemesine bir şekilde etkilemeye devam ediyor. Bazıları bu gibi vaziyetlere karşı ozon terapisini farklı bir iyileştirme yolu olarak tercih etmektedir. Bu iyileştirme metodunda ozon cildin içerisine alanında uzman kişiler aracılığı ile enjekte edilir. İyileştirme ile O2 seviyesi çoğaltılırken bir taraftan da kirler yok edilir ve sistem derinlemesine yıkanır. Bu tarz sivilce iyileştirmeleri bununla birlikte profesyonel ozon terapistleri tarafınca tatbik edilir. Aşağıda ozon terapisi ile sivilce iyileştirilmesi ile alakalı çok sayıda bilgi yer almaktadır. Akneleriniz ile başınız dertteyse ozon tedavisi sorunlarınızı basite indirgeyecektir.

Sivilce tedavisi için ozon terapisinin saunalar ile yapılması

• Sivilce sorununuzu iyileştirmesi adına yüksek tazyik odası ya da ozon saunası kullanan bir profesör bulun ve yapılan yorumlar da olumlu ise yetkili kişiler ile görüşerek randevunuzu alın.
• Ortalama 30 dk. Süresince rahatlayacak, lekeleri terleyerek dışarı atacaksınız ve bu esnada O2 de teninizden iç kısma istikametli olarak sızıyor olacak. En iyi neticeyi almak adına haftada birkaç defa bu durumu tekrarlamalısınız.
• Ozon terapi tatbikine karar vermeden evvel bu mevzu ile alakalı daha çok bilgi edinmeye uğraşın. Bu sayede ilgili uygulamanın güvenilirliği hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sivilce iyileştirilmesi için ozon terapisinin beden süitleri ile yapılması

BENZER  Saçlarınıza Aloe Vera Dokunuşu

• Gözeneklerinizi açmak adına serin su ile banyo yapın.
• Bir ozon beden süitini alın ve bunu üzerinize koyun. Bunu yaptığınız zaman bedeninize ozon pompalanmaya başlayacaktır.
• 10 – 15 dakika içinde bu tatbike son verin. Daha uzun süre ozon pompalamanın ciddi sıkıntıları olabilmektedir.
• Bu metodu haftada 2 ya da 3 defa tekrar edin amma velakin mutlak suretle gün içerisinde 1 defadan fazlaca tatbik etmeyin. Aksi takdirde arzu etmediğiniz problemler ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

Şayet hanede uygulama yapıyorsanız mutlak suretle bütün talimatlara ve ikazlara uymanız icap eder. Bu şekil alternatif metotların ilmi olarak değerlendirilmediğini aklınızdan çıkarmayın. Bundan dolayı güvenlikleri ve aktiviteleri ile alakalı çok fazla informasyon yoktur. Her olasılığa karşı bu şekilde işlemler yapmadan evvel profesör hekiminizden bilgi almanız icap eder. Bu sayede sağlığınızı tehlikeye atmadan cildiniz için faydalı olduğu düşünülen tüm uygulamaları yapabilirsiniz. Alanında uzman kişilerden destek almadan yapacaklarınız ciddi sağlık problemleri yaşamanıza neden olabilmektedir.

Yorum yap