İyi Gelen Şeyler

Zayıflatan Bitki Çayları

Ayda 10 kilo veriden bitkiler ekranlarda sıkça karşımıza çıkıyor. Birçok bitki çayını karıştırıp içerek zayıfladığını söyleyenler var. Hatta gördüğüm kadarıyla bunun kavanoz şeklini yapıp satanlarda var. Herkesin rahatlıkla yapabileceği bu karışımların maliyeti de diğerlerine göre oldukça ucuzdur. Bu bitkileri araştırdığınızda göreceksiniz ki birçok sindirim/metabolizma hızlandırma gibi sorunların üstesinden gelen bitkiler. İçinde bulunan kafein oranları da yağ yakmanızı hızlandırıyor. Hatta benim izlediğim bölümde 3 ayda 30 kilo nasıl verilir bunu konuşuyorlardı. Kişinin önceki hali ve sonraki hali gibi iki farklı görüntüsü vardı. Bu bitkiler arasında özellikle yeşil çay vardır ki bütün sporcular yağ yakmada kullanır. Dünyanın en ucuz maliyetli yağ yakıcısı denebilir. Yağ yakmak için birçok entery var. Bunların maliyetleri oldukça yüksek olduğundan, yeşil çay mucize oluyor.  Şimdi bu 9 adet bitkinin isimlerini liste olarak yazacağım. Bazılarının sitemizde açıklamaları mevcut, onların üzerini renklendiriyorum ki tıklayıp okuyabilesiniz.

1 Ayda 10 Kilo Verdiren Bitkisel Zayıflama Çayı

  1. Mate çayı / içinde bulunan matein ismi verilen madde ile tok kalmanızı sağlıyor.
  2. Kekik çayı (bilye kekik olmalı) / tansiyonunuz varsa kekik kullanmayın
  3. Çoban çökerten / zayıflamayı hızlandırır, metabolizmayı hızlandırır, damarları açar ve halsizliği önler. Diyette dostunuz olabilir.
  4. Barut ağacı kabuğu (tarçın gibi çubuk olanlardan) / bağırsakların çalışmasını sağlar.
  5. Yeşil çay / mükemmel bir yağ yakıcıdır. Aynı zamanda güzellik iksiridir. Yeşil çay isimli makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.
  6. Sinirli ot / metabolizmayı hızlandırır
  7. Biberiye / yağ yakmaya yardımcıdır.
  8. Funda yaprağı / ödemleri atmaya yardımcıdır.
  9. Sinameki otu / bağırsaklardaki şeker emilimini azaltıyor.

Bu çaylardan bütçenize göre aktarcıdan satın alın. Bütün aktarcılarda vardır. Her birinden 5 liralık alsanız 45 lira tutar. Deneme amaçlı hiçbir şey kaybetmeyeceğiniz gibi, bu çayların faydalarından da yararlanacaksınız.

BENZER  Sağlıklı Zayıflama Nedir?

1 Ayda 10 Kilo Verdiren Bitkisel Zayıflama Çayı Nasıl Demlenir?

Malzemeler ayrı ayrı olmalıdır. Her birinden bir tutam şeklinde (göz kararıyla, abartmadan) cezveye ya da cam şişeye katın. Üzerine bir bardak sıcak su ekleyin. 10 dakika demlendikten sonra süzebilirsiniz. Bu karışımı sabah, öğlen ve akşam tüketebilirsiniz. Her içtiğinizde taze olarak yapın ve tüketin. Kilosu biraz fazla olanlar üç bardağın dışına çıkmamalıdır. Bardak normal su bardağı ile eş değer olmalıdır. Yani, büyük bardağınız varsa yarısına kadar olacak şekilde için. Doğal tatlandırıcı varsa (doğal diyorum, ona göre.) kullanabilirsiniz. Bunun dışında hiçbir şey kullanmayın.

Yorum yap